Misyon - Vizyon

GÜVEN MADENCİLİK A.Ş.; "doğanın insana el uzattığı âtıl alanları verimli kılan, bereketi ve zenginliği simgeleyen bir kuruluş" niteliği taşıyor. "Uluslararası kalite"yi baz alarak üretim yaptığı tesislerinde kalite ve teknoloji bir araya geliyor; böylelikle ortaya her geçen gün büyüyen ve marka olma yolunda ilerleyen dinamik bir firma profili çıkıyor.

GÜVEN MADENCİLİK A.Ş., adını da aldığı duruşuyla, performansında ve hayata geçen projelerin prestijinde "süreklilik" sağlayacak olan tüm etkenleri kalıcı şekilde oluşturması sayesinde, günümüzün tanınan şirketlerine örnek teşkil ediyor.

Sadece "değer yaratan" değil, aynı zamanda "yaratılan değerleri koruyan" yapısıyla da iyi bilinen GÜVEN MADENCİLİK A.Ş., teknoloji ile insanı "doğa"da birleştiriyor. Geleceği gören ve yarını iyi analiz eden firma; beyin gücü ile bilek gücünü toprakta bir araya getiriyor.

Özetle GÜVEN MADENCİLİK A.Ş.; dünden bugüne taşıdıklarını yarının beklentileriyle harmanlayarak, başarı hikâyelerinin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyor.